טיפים לשטיפת ארון שלך

- Jan 09, 2019-

1. גוף הקבינט משנה צבע. כל סוג של ארון כביסה יהפוך צהוב אם נחשף לשמש כל השנה. אז כאשר לא בשימוש, לשטוף את החזה, לעשות וילון בחלון המרפסת סוף סוף.

2, גודל: גודל קטן של הבחירה הטובה ביותר של אגן קרמיקה, גודל גדול של הבחירה הכללית של אבן מלאכותית. כי מעל 80 ס"מ, שיעור דפורמציה קרמי הוא גבוה מאוד. אבנים מלאכותיות אין בעיה. כל עוד השימוש הנכון של חיי אבן מלאכותית הוא ארוך מאוד.

3, פונקציה: כאשר בוחרים לשטוף את החזה, השיקול הראשון הוא פונקציה מעשית כמובן. כגון סבון נטו לסבון. מגבת בר מגבות, משיכה כחול עבור כביסה מלוכלכת זמנית. היצרן של החזה המרכזי גדול כובע יכול לשקול את הפונקציה חשובה יותר המראה מואר.

4, הטבע האנושי הוא השתנה: מכונת הכביסה מכונת כביסה הוא יותר למכור כמו עוגה חמה, גם להיות ארון התיבה אבל עיבוד שעשה על פירוט על כל הסכם אגן חשבון עם הטבע האנושי למדי. נשים מקומיות בדרך כלל בגובה, 160 ס"מ בערך. וגם לשטוף את החזה צריך להניח את מכונת הכביסה, הגובה הכולל הוא כ 90 ס"מ מעל. (גובה מכונת הכביסה הוא בדרך כלל 82-86 ס"מ). נשים מתחת 160 ס"מ יהיה מאוד לא נוח להשתמש. עיבוד על כל אגן חשבון, עדיין להיות 90 ס"מ בחלק מכונת כביסה כלומר, אבל נמוך בחוץ בור 5 סנטימטרים. זה רק 85 ס"מ. וזה פותר את הבעיה.