ההבחנה של המטבח אינטגרל אינטגראלי Ambry וחיבור

- Jan 09, 2019-

1, המטבח הכללי הוא המטבח כולו להסתכל. מפעילים מאפיין לפי המטבח, היא נושאת עם אמברי, יהיה רהיטים, ציוד חשמלי, מכונת סיגריות, סיר תנור, אש ליישם, birdbath לחכות סבירה למצוא מקום, להחזיק בו זמנית את כל אורגני כי פונקציה כגון בישול , catharsis, לארגן, לאחסן למעלה אשפה אוספת. הקרקע האורגנית תהיה האנרגיה בתוך המטבח, תנודות הקמתה הוא איחוד סביר, לסיים את העבודה לבשל כבר, מזיק לגוף האדם, יכול להיות סביבה לייפות לקשט פונקציה באותו זמן שוב.

2, אמברי אינטגרלי הוא לעזוב את הבית כדי לספר, זה הרגל שאנשים מבשלים על פי הנדסת גוף האדם תוכנית, לשלב סדרה של פונקציות, לעשות לשטוף, לחתוך, לשרוף, הפונקציה כי חנויות ניתן לסיים במערכת של סדרה של אמברי אינטגרלי, להשיג שינוי מדעי בעצם, שינוי כל תואר. מערכת Ambry כולל ארון הקרקע, ארון קונדולה, mesa ו catharsis שוקת, אביזרי חומרה לכלול ריהוט מטבח שיכול מקום תנור כגון דוד, קערה, מצקת דלעת, אגן.

3, מגיעים מן ambry המטבח, אמברי נפרד עדיין יש מרחק מסוים מן המושג מטבח אינטגרלי, המוצר החלים במטבח עדיין לא טופס סט שלם, כי לא להשיג גובה כדי סטנדרטיזציה, עדיין לא יכול להיות תואם בין כמה מתקנים. המטבח אינטגרל ייצג תפיסת עיצוב שונים, איכות השירות ואיכות החיים, לשקול קיר כבר, העליון, הקרקע, חלון הדלת, מנורה, כוללים את הרהיטים כי USES בתוך ציוד חשמלי שוב, זה מושג רחב יותר.

4, המטבח הצעה מעוטרת, לצייר את המטרה הסופית בנייה עיצוב ציור של תקן הראשון, לתאם עם תמונת גוף החדר, כאשר לקשט, קצב אחד מגיע המיקום המיועד. הימנע אמברי מלא לקנות ללכת הביתה, כדי למנוע צינור הרבה ומורכב, זה לא להכות backboard, backboard, ראה חתיכה אחת, כבר במצב לא שלם כאשר מחכים לקשט להיות גמור.

5, אם מפעל אמברי נפרד מופק כאשר להשתמש באלמנט כגון ציוד חשמלי, הסביבה לשקול להיכנס, לא משנה צבע, מימד או סגנון המשתפים פעולה מכונת המנורה כי USES, תנור מיקרוגל, התנור הוא מותאם עם צילום גוף הממשלה , טופס סט שלם עקבי, כי התקרב לקצב אחד הרעיון מטבח אינטגרלי באמת.

6, סקירה: המטבח הכללי הוא מושג רחב יותר, שילוב של שטח גדול יותר, ועוד מכשירי חשמל, כלי בישול, גורמים סביבתיים בחשבון.

הבנייה של אמברי יש ארון הקרקע, ארון קונדולה, ארון גבוה 3 סוגים גדולים, הפונקציה שלה כוללת קתרזיס, לארגן, בישול, חנות 4 סוגים. Ambry כללי על ידי (benchtops), קרש הדלת, ארון Mesa לשים את עצמך במצב אחר (ארונות), חשמל, כיור, אביזרי חומרה למטבח.