יחידות מטבח מסורתיות

יחידות המטבח המסורתיות אלגנטיות בסגנון ומעוצבות מתוך מיזוג של סגנון קלאסי ומודרני. כל פרט בארון המטבח הזה עוצב בקפידה, לא משנה אם הוא משחיז את הקצוות שלו או מעניק מרקם פני השטח.

פרטי המוצר

מבוא:

יחידות המטבח המסורתיות אלגנטיות בסגנון ומעוצבות מתוך מיזוג של סגנון קלאסי ומודרני. כל פרט בארון המטבח הזה עוצב בקפידה, לא משנה אם הוא משחיז את הקצוות שלו או מעניק מרקם פני השטח. אנו מתעקשים להשתמש בחומרים ואביזרים איכותיים המסופקים על ידי חברות ידועות, כך שמובטחת איכות המוצרים שלנו.

ספק יחידות מטבח מסורתיות


תכונות ויתרונות של ארון מטבח זה

1. אחסון מסווג רב-חלל. שימוש יעיל במרחב ליצירת חיים מובנים ולשיפור איכות החיים.

2. בחר התאמת צבע בהתאם לסגנון הקישוט שלך. אנו מציעים יותר צבעים וחומרים העונים על הצרכים המותאמים אישית שלך.

3. משטחי קוורץ עמידים בפני שחיקה, אינם קלים לדימום וקל לניקוי. הדפוס הדקורטיבי של לוח הדלת ברור ויפה יותר.

4. העיצוב בצורת L מתאים למטבח הבית וחוסך מקום רב. יחד עם זאת החלוקה ברורה, ומספקת פעולה נוחה יותר לפעולות הבישול היומיומיות. מערכות הכביסה לפי דרישה מאפשרות לכם לשטוף כלים בקלות מבלי לבזבז זמן. זה הופך את המטבח שלך לבטוח ונקי יותר. אזור הכנת המזון מעוצב על פי יחס זהוב נוח. התאמה של אזור הבישול בכדי לעמוד בהרגלי הבישול שלכם מקלה על הבישול שלכם. בנוסף, זה יוצר עבורך שטח אחסון גדול במיוחד. התקנת מכשירי חשמל מתקדמים, תוכלו ליצור מטבח טכנולוגי, ולספק אפשרויות נוספות לחייכם.

5. התאם אישית את גובה העבודה לפי הגובה שלך כדי להפוך את הבישול לקל, והבטיח שלא תתעייף. החלוקה המדעית שלו יוצרת קו נע סביר ומשפר את יעילות הבישול ב -30%.

6. על פי הרגלי הבישול של 90% מהמשפחות, ניתן לשלב אותו גם עם צרכים אישיים להוסיף עיצובים מותאמים אישית כדי להעשיר ולאחד את פונקציות המטבח.

7. לוח ברמת E1 מגן עליך ועל בריאות משפחתך מפני המקור. האומנות הקפדנית פותרת עבורך בעיות מטבח וגם מאריכה את חיי השירות שלה.


Hot Tags: יחידות מטבח מסורתיות, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מותאם אישית, בתפזורת, מדגם חינם, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like