ארונות מסורתיים

ארונות מסורתיים

יש לנו תהליך התאמה אישית מקצועי שיכול להתאים לכם מטבח ביתי שמח. לוחות הדלתות של הארונות המסורתיים הם אלגנטיים וטהורים בצבע, עמידים וקלים לניקוי וחסכוניים. תהליך הצביעה של ארון מטבח זה מעודן, המעצב היטב את הביטוי והמסתורין המופשטים.

פרטי המוצר

מבוא:

יש לנו תהליך התאמה אישית מקצועי שיכול להתאים לכם מטבח ביתי שמח. לוחות הדלתות של הארונות המסורתיים הם אלגנטיים וטהורים בצבע, עמידים וקלים לניקוי וחסכוניים. תהליך הצביעה של ארון מטבח זה מעודן, המעצב היטב את הביטוי והמסתורין המופשטים. תכנון אלמנטים מבניים שונים מגדיל את היישום המגוון של פונקציות המוצר.

traditional cupboards manufacturer


תכונות ויתרונות:

1. פריסה סבירה לאחסון ללא דאגות. יש לו קצב ניצול שטח גבוה ופונקציית אחסון עוצמתית. ניתן לחלק אותו לקטגוריות שונות לאחסון כל סוגי כלי המטבח, מה שהופך את חלל המטבח למסודר יותר.

2. החומרים שנבחרו, תהליך הייצור ותהליך ההתקנה הם ידידותיים לסביבה. אתה יכול להשתמש בו מבלי לדאוג לבריאות האישית, מכיוון שהוא עומד בגיליון התקן הלאומי להגנת הסביבה E1.

3. בחירת סגנונות שונים והתאמה אישית בהתאם לסגנון הביתי שלך. ארון מטבח בצורת L זה עוקב אחר עיקרון משולש בעיבוד החלל, שיכול להפחית את פעולות יום השבוע ב 60% ו 27% מזמן ההפעלה.

6. העיצוב של ארון מטבח זה הוא ארגונומי, המותאם לפי הרגלים אישיים, כך שיופי ופרקטיות יתקיימו יחד.

7. הוא אינו תופס את שטח ההפעלה של השולחן והאדמה, שהוא גם יפה וגם פרקטי, ומונע ביעילות סכנות בטיחות אפשריות.


Hot Tags: ארונות מסורתיים, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מותאם אישית, בתפזורת, מדגם חינם, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like