ארונות מטבח לכה לכה

ארונות מטבח בצל לכה בנויים עם לוחות דלתות לכה המצוירים בגימור פוליאוריטן. ארון המטבח של קו הצל יש מראה מודרני ואטרקטיבי ללא הפרעה בידית. יש לו סידור שטח מדעי וסביר להביא נוחות רבה.

פרטי המוצר

מבוא


ארונות מטבח של צלליות עשויים לוחות שטוחים בגימור שונה, כמו גימור פוליאוריטן, גימור למינציה, פורניר עץ וגימור אחר. ביניהם, גימור פוליאוריטן הוא אחד הגימורים הפופולאריים ביותר. בעזרת גימור פוליאוריטן אנו יכולים להתאים לכל צבע יפה להתאמה אישית של ארונות המטבח של קו הצללים האידיאלי שלכם.


ארונות המטבח של קו הצללים מעוצבים עם תכונות של קו צל. דלתותיו צבועות בגימור פוליאוריטן. ארון מטבח זה של קו לכה בעל מראה נקי ומודרני ללא הפרעה בידית. וארונות הבסיס מורכבים מיחידות מגירה עם זווית פרושה של 45 מעלות בחלקו הקדמי של המגירה. זה ייתן קו נקי ומראה פתוח יותר כשכל המגירות יחברו זו לזו. והדלתות לארון הקירות נופלות 20 מ"מ מהגופה למשיכת אצבעות.


תכונות ויתרונות


1. סרט הצבע של צבע פוליאוריטן חזק. ארון מטבח לכה זה בעל מבריק, הדבקה חזקה, עמידות טובה במים, עמידות בפני שחיקה ועמידות בפני קורוזיה מעולה. הוא נמצא בשימוש נרחב ברהיטים מתקדמים. לפיכך, ארונות מטבח בגימור פוליאוריטן יכולים להיקרא גם ארונות גימור לכה.


2. העיצוב של ארון מטבח זה עושה שימוש מלא בחלל. העיצוב המדעי והסביר הופך את אחסון אספקת המטבח לאורגן ונוח. העיצוב הפתוח למחצה עונה על צרכי הבעלים בתחושת העיצוב תוך הצבת נוחות של פריטים, מה שהופך את הארונות לאטרקטיביים ומעשיים.


3. תוך כדי הקפדה על צרכיו האסתטיים של הלקוח, המעצב ישקול במלואו את הרגלי החיים בפועל של הבעלים, ואז יקבע את הגובה והסידור של אזורי התפקוד השונים כדי להקל על הבישול.מפרטים


שם מוצר:

ארונות מטבח לכה לכה

משטח דלת סיים:

פוליאוריטן דרד גריי סאטן וגימור לבן

פגר

לוח חלקיקים סטנדרטי E1 בגימור מלמין לבן

מגירות

סדרת Antum Blum Tandem

צירים

קליפ למעלה Blumotion

ספסל הספסל:

אבן קוורץ לבנה

אביזרים פונקציונליים

סכו"ם, שלוף סל, שלוף פח אשפה, סוזן עצלן

גודל:

התאמה אישית

איזור מוצא:

גואנגדונג בסין (יבשת)

אריזה:

אריזה שטוחה או להרכבה חלקית עם קרטון
ארגז עץ לשולחן העבודה

תנאי תשלום:

ת / תאנא צרו קשר לקבלת אפשרויות עיצוב נוספות להתאמה אישית של ארון מטבח לכה עם קו צל


אביזרי חומרה


אביזרי חומרה לארון מטבח לכה לכהחומר אבן משטחקו צלליות ארונות מטבח חומר אבן משטח
רעיונות לעיצוב


צלליות לכה ארונות מטבח רעיונות לעיצוב


Hot Tags: ארונות מטבח לכה עם קו צל, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מותאם אישית, בתפזורת, מדגם חינם, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like