ארונות מטבח אירופאים מודרניים

ארונות מטבח אירופאים מודרניים

ארונות מטבח אירופאים מודרניים עשויים מחומר ארונות בוגר, PVC. ארון גרגר עץ כהה עם משטח לבן משקף חיים עדינים.

פרטי המוצר

מבוא:

ארונות מטבח אירופאים מודרניים עשויים מחומר ארונות בוגר, PVC. ארון גרגר עץ כהה עם משטח לבן משקף חיים עדינים. חומר ה- PVC המשמש את ארונות המטבח האירופיים לא רק בעל גרגרי עץ מלאי חיים, אלא גם בעל מאפיינים של אי סדק ולא דפורמציה שאין לעץ מלא. משטח לבן מנטרל את דלת הדלת הברונטית, ומאפשר למטבח את כל הסגנון צעיר ותוסס יותר. הסגנון הטבעי של ארונות המטבח האירופיים מאפשר לו להשתלב בצורה מושלמת עם מגוון סגנונות ריהוט לבית. אנו תמיד משתדלים לעשות טוב יותר בבחירת החומרים, בטיפול בפרטים וביישום פונקציות, ומקווים לספק לכל לקוח מוצר מרגיע לחלוטין.

תכונות:

1. ידית דלת אנושית - עיצוב ידיות מובחן מוחל על ארונות המטבח האירופיים המודרניים. מכיוון שארון מטבח זה שייך לסוג ארון תחתון, עיצוב הידית מממש את המשיכה ללא מאמץ. נוחות השימוש משופרת.

2. חלל משולב - מאוורר המטבח הליניארי משתלב באופן טבעי בארונות המטבח האירופאים. כל האובייקטים מתוכננים להיות פשוטים ככל האפשר, תוך שיפור האינטגרציה של החלל.

3. עיצוב אי - בהתבסס על ארגונומיה, עיצוב אי נוסף לארונות המטבח האירופי. אזור הבישול ופינת האוכל מחולקים. תוכלו להיפגש עם המשפחה והחברים בזמן הבישול, וליהנות מזמן מרגיע יחד.

modern european kitchen cabinets manufacturers

אנא צרו איתנו קשר לקבלת אפשרויות עיצוב נוספות

אביזרי חומרה

Shaker Style PVC Kitchen Cabinets Hardware Accessories


חומר אבן השיש

Shaker Style PVC Kitchen Cabinets Countertop Stone Material

רעיונות לעיצוב

Shaker Style PVC Kitchen Cabinets Design Ideas


Hot Tags: ארונות מטבח אירופאים מודרניים, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, בהתאמה אישית, בתפזורת, מדגם חינם, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like