ארונות מטבח פתוחים מודרניים

ארונות מטבח פתוחים מודרניים

עיצוב ארונות מטבח פתוחים מודרניים עוסק במגמה של עיצוב ארונות במדינות זרות. מרבית המטבחים במדינות זרות הם מטבחים פתוחים, ולכן יש לתכנן את ארון המטבח על פי מאפייני המטבח.

פרטי המוצר

עיצוב ארונות מטבח פתוחים מודרניים עוסק במגמה של עיצוב ארונות במדינות זרות. מרבית המטבחים במדינות זרות הם מטבחים פתוחים, ולכן יש לתכנן את ארון המטבח על פי מאפייני המטבח. הארונות על הקיר הם בעיקר בצבע לבן ושחור. לבן ושחור הם הצבעים הנפוצים יותר בעיצוב ארונות מודרני. פינת בישול מעוצבת באמצע הארון. מסתובב הוא דלפק אי גדול היוצר אזור חיתוך ושטיפה מרווח. עיצוב זה יכול להכיל כמה אנשים שמתבשלים בו זמנית, וזה טוב להם לשיתוף פעולה טוב.

ספק ארונות מטבח פתוחים מודרניים (001)

תכונות ויתרונות

1. לארון מטבח זה חלוקה פונקציונלית ברורה. אזור הבישול, אזור הכביסה והחיתוך מופרדים ויכולים לענות על צרכיהם של אנשים רבים המבשלים בו זמנית.

2. גודלו של כל ארונית הוא ממוצע ויכול להכיל מכשירי מטבח בגדלים שונים. שטח האחסון הסביר שלה יכול לעזור למשתמשים לפתור את הבעיות שהם נתקלים בהם באחסון.

3. חומר הגלם שלנו עבר בדיקות איכות קפדניות ומקורם מספקים ידועים, כך שנוכל להבטיח את האיכות של כל מוצר. יתר על כן, החומרים תואמים את התקנים הסביבתיים הבינלאומיים.


למה אנחנו

מפעל ארונות מטבח פתוח מודרני

מפעל ארונות מטבח פתוח מודרני

מחיר ארונות מטבח פתוח מודרני

Hot Tags: ארונות מטבח פתוחים מודרניים, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מותאם אישית, בתפזורת, מדגם חינם, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like