ארונות מטבח לגימור מלמין

ארונות מטבח בגימור מלמין מסוג זה הם בעלי עיצוב דגנים מעץ מסוגנן ופשוט.

פרטי המוצר

מבוא


עיצוב גרגרי העץ חזק חזותית. העיצוב הפשוט והפשוט שלו חביב ומושך באופן טבעי. דכין הוא יצרן ארונות מטבח מקצועי בגימור מלמין. הלקוחות שלנו יכולים ליהנות בקלות מחוויית שירות התאמה אישית חד-פעמית, אם הם משתפים פעולה עם ה- cmopany שלנו. יש לנו מעצבים מנוסים שיעצבו עבורך מוצרים חדשניים, שיכולים לגרום לך להיפרד מהחסרונות והצרות בעיצוב ארונות מטבח מסורתיים.

תכונות ויתרונות

1. העיצוב של ארונות מטבח בצורת L מלמין הוא המתווה הנפוץ ביותר למטבחים קטנים ובינוניים. סוג זה של עיצוב ארונות מטבח בגימור מלמין עושה שימוש טוב בחלל הפינה. אנו ממליצים להשאיר דלפק מרווח בין כיריים הגז לכיור להצבת האוכל המוכן. תוכלו לקבל גישה בקלות לאוכל המוכן כשאתם מתחילים לבשל. קו תנועה חלק מסוג זה מבטיח בישול יעיל.

2. ארון המטבח בגימור מלמין יש פונקציית אחסון חזקה, מכיוון שהוא מצויד בשני ארונות קיר גדולים, וארונות רצפה מרווחים. באמצעות ארון מטבח מלמין זה, תגלו כי ניצול חלל המטבח הופך להיות גבוה יותר.

3. אנו משתמשים בלוחות מלמין ידידותיים לסביבה שאינם מביאים סכנות פורמלדהיד. זה לא יאיים על בריאותך. לוח מלמין עמיד מאוד בלאי, ומחירו אינו גבוה. לפיכך, ארונות מטבח בגימור מלמין הם מוצרים בר השגה. אם תרצו לרכוש חבורה של ארונות מטבח בעלות נמוכה, ארונות מטבח בגימור מלמין מסוג זה יהיו בחירה טובה מאוד.אנא צרו קשר לקבלת אפשרויות עיצוב נוספות

אביזרי חומרה


Melamine Finish Kitchen Cabinets Hardware Accessories

חומר אבן משטח


Melamine Finish Kitchen Cabinets  Countertop Stone Material


רעיונות לעיצוב


Melamine Finish Kitchen Cabinets  Design Ideas


Hot Tags: ארונות מטבח בגימור מלמין, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מותאם אישית, בתפזורת, מדגם חינם, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like