ארונות מטבח בהתאמה אישית גבוהה

ארונות מטבח בהתאמה אישית גבוהה

מיוצר על ידי אחד מחומרי הארון האופטימליים, ארונות מטבח מותאמים אישית באיכות גבוהה ומציגים ביצועים עמידים למים. הארון המלא בצבע אפור בהיר מתכנס בידיות בצבע אפור כסוף ומשאיר תחושה של יציב ועדין לאנשים.

פרטי המוצר

Iמבוא:

מיוצר על ידי אחד מחומרי הארון האופטימליים, ארונות מטבח מותאמים אישית באיכות גבוהה ומציגים ביצועים עמידים למים. לוחות אקריליים לא רק בעלי מראה יפה, אלא גם נוחים לניקוי יומיומי. ארון המטבח אפור בהיר מלא מתמקד בידיות אפורות כסופות ומשאיר תחושה של יציב ועדין לאנשים. הגובה המדהים של אזור הכביסה ופלטפורמת התפעול הוא ארגונומי יותר. כל בן משפחה יכול לחלוק מקום וליהנות מזמן בישול בארון המטבח המותאם אישית הזה.

תכונות:

1. עיצוב הדלתות של ארונות מטבח מותאמים אישית מתקדמים הוא פשוט ומסודר. המעצב הגדיר מחדש את צורת לוח הדלת, הקו העליון והעמוד הרומי, ושמר רק על הקווים הטהורים ביותר. הקו העליון הוא עיצוב הגבהה שכבה כפולה, שנראה מפואר יותר. הקווים התחתונים והעליונים מעוצבים עם גילוף תלת מימדי, שנראה מעודן ויוקרתי יותר.

2. בארונות מטבח יש ארון גבוה פרקטי ונדיב ושטח האחסון שלו עשיר. הארון התלוי משלב איסוף יין אדום ואחסון כוסות יין, המתאים לחובבי יין אדום.

3. הבר המתנודד גורם לכל ארון המטבח להיראות שכבתי יותר. חוץ מזה, הוא יכול לשמש גם כפלטפורמה גדולה לארוחות פשוטות, פנאי ובידור.

High End Custom Kitchen Cabinets manufacturers

אנא צרו איתנו קשר לקבלת אפשרויות עיצוב נוספות

אביזרי חומרה

Shaker Style PVC Kitchen Cabinets Hardware Accessories

חומר אבן השיש

Shaker Style PVC Kitchen Cabinets Countertop Stone Material

רעיונות לעיצוב

Shaker Style PVC Kitchen Cabinets Design Ideas

Hot Tags: ארונות מטבח בהתאמה אישית גבוהה, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מותאם אישית, בתפזורת, מדגם חינם, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like