מדוע מצוידים בארון הכביסה?

- Oct 20, 2020-

עם שיפור הרמה הכלכלית, משפחות רבות בוחרות כעת לרכוש דיור מסחרי, אך מחיר הדיור המסחרי יקר והשטח קטן. אם שטח האמבטיה קטן, קשה להציב מכונת כביסה. לכן, יש צורך לצייד ארון כביסה.

היתרונות של משפחה שבוחרת להשתמש בארון כביסה הם רבים. מכיוון שבנוסף לפונקציית האחסון, ארון הכביסה יכול להיות מצויד גם באזור שטיפת ידיים. יחד עם זאת, ישנם היתרונות הבאים.

1. שטיפת ידיים נוחה, נקייה והיגיינית

בריאות המשפחה חשובה מאוד. במקרים רבים, על מנת להימנע מדלקות חיידקיות אנו שוטפים את בגדינו האישיים בנפרד ביד. ארון הכביסה יכול להיות מצויד במיוחד בכביסות כיורים וכיורים בכדי להקל על שטיפת ידיים. בתהליך שטיפת ידיים זה לא יביא חוויה רעה כמו כאב גב וכן הלאה.

2. ארון הכביסה הוא ידידותי לסביבה ועמיד

ארונות הנירוסטה המשמשים בארונות כביסה רבים כיום בעלי תכונות של חסינות לחות, חסינות חלודה וחסינות עובש. והוא משתמש בחומרים להגנה על הסביבה הירוקה, אינו מכיל רכיבים פורמלדהיד שאינם מזיקים לגוף האדם. יחד עם הביצוע האיכותי שלו, הוא עמיד.

3. שפר את ניצול החלל

ניתן להתקין את ארון הכביסה במרפסת כדי להניח את מכונת הכביסה על המרפסת, ומשחרר את שטח האמבטיה. וזה יכול לשלב שטיפה וייבוש לכזה, שהוא נוח ומהיר. במקביל, ארון הכביסה המרפסת משלב גם את לוח הרחצה, הכיור, מכונת הכביסה וארון האחסון באופן סביר, שהוא לא רק מסוגנן ויפה, אלא גם משפר מאוד את קצב הניצול של החלל.

4. עיצוב הומני

בנוסף להיותו ירוק וידידותי לסביבה, החומרים של ארון הכביסה מותאמים אישית מאוד בהתאם להרגלי השימוש בגוף האדם. הם מעוצבים ארגונומית להיפרד משיטת הכביסה המסורתית של כאב גב וכאב גב.