מהם היתרונות של ארונות משולבים?

- Jun 06, 2019-

הדרך שלנו של קישוט מטבח הוא בדרך כלל לשים כמה מכשירי מטבח על ארון, כגון תנור מיקרוגל, תנור, תנור אלקטרומגנטי וכן הלאה. יש גם כמה מקומות במטבח יהיה לשים מכשירי מטבח אחרים, כך המטבח נראה מבולגן במיוחד, עכשיו יש דרך חדשה של קישוט, יכול להיות פתרון טוב לבעיה הפרעת המטבח. זה הקבינט המשולב. אולי שמעת על זה סוג של הממשלה. הבא, תן לי להציג את הידע של הממשלה משולבת.

א. מה היתרונות של ארונות משולבים?

1. משולב הממשלה היא דרך עממית של קישוט. זה סוג של שיטת הרכבה הממשלה שבר את מצב ההתקנה הקודמת הממשלה. הקבינט הוא בית פשוט עם מקלות אכילה, כלי מטבח, מכשירי מטבח הם אנשים עצמאיים. היא גם תופסת מקום והיא לא יפה.

2. זה סוג של ארון משולב תואם כמה מכשירי מטבח כגון מכונת מנורה, מדיח כלים, מקרר, תנור וכן הלאה באופן שיטתי מאוד. הם משולבים בצורה מושלמת בממשלה. האפקט הכללי הוא אחיד מאוד. חיסכון גדול בחלל. בדרך זו, שטח הפעילות של המטבח גדול בהתאמה.

3. זו הדרך של לקשט את המטבח מביא פשוט תחושה של כל המשפחה קישוט. וגם הממשלה משולבת מתאים יותר למטבח פתוח. זה משקף יותר את התחושה האסתטית של קישוט הבית כולו. זה גם נוח מאוד לשימוש Qitai. אתה לא צריך לעשות מטבח מתרוצץ.

2. מהו המבנה של ארון משולב?

1. סוג זה של הממשלה משולבת ממוסגר על ידי נירוסטה. חומר זה קשה מאוד, אז אתה לא צריך לדאוג לעיוות מסגרת בעת התקנת מכשירי חשמל גדולים. לדוגמה, תנורי חשמל, תנורי גז ומכשירים כבדים אחרים ניתן להתקין בקלות.

2. בתוך הקבינט המשולב הוא לחלוטין רעיל ללא זיהום פלסטיק מובנית. חומר זה מטופל בטמפרטורה גבוהה. והם יכולים להיות קנה בחנויות או כמה ארונות. אז זה מאוד נוח להחליף. שוק השימוש הוא גם ארוך. ואת חיי השירות של חומר זה הוא ארוך מאוד.

3. מה עלינו לשים לב בעת התקנת ארונות משולבים

1. בעת התקנת ארונות משולבים, אנחנו צריכים לשים לב למרחב המרחבי של המטבח שלנו. אם שטח המטבח הוא קטן יחסית, את החלל מאחורי המרפסת לא מיוחד, ולכן לא מומלץ לבחור בדרך זו של הממשלה, המטבח יכול לשתות את המסעדה במסעדה מחובר יכול לבחור בדרך זו של ההתקנה, כלומר, מה שאנחנו לעתים קרובות מטבח פתוח.

2. בעת בחירת חומרי הקבינט, הם חייבים להתאים את הסגנון של קישוט הבית. לדוגמה, סינית יכולה לבחור חומרי עץ. ישנם גם חומרים מתכת, ב collocation צריך גם לשים לב לשימוש של צבע. ארונות משולבים צריך גם לשים לב התאמת צבע. אם העיצוב הוא אותו צבע, זה יהיה מונוטוני מאוד, כך שתוכל להתאים את המסגרת ואת הדלת הארון בצבע, ולכן ההשפעה תהיה טובה יותר.