שימוש בארונות מטבח מעץ מלא צריך לשים לב להבדל הטמפרטורה ואור השמש

- Aug 05, 2020-

ארונות מטבח טהורים מעץ מלא, מכיוון שלוח הדלת עשוי מעץ מלא טהור, הוא מוצר טבעי וידידותי לסביבה והמחיר גבוה. בגלל ערכו הוא גם מאפשר לבעלים לטפל בזה היטב. ארונות המטבח מעץ מלא מעט מורכבים יותר לתחזוקה מאשר החומרים הרגילים. לארונות מטבח מעץ מלא יש דרישות מסוימות לטמפרטורה ולחות. יש להקפיד על טיפול מיוחד בתחזוקת החורף.

השפעת הפרש הטמפרטורה: הסביבה האידיאלית ביותר לארונות מטבח מעץ מלא היא הטמפרטורה של 18 מעלות צלזיוס עד 24 מעלות צלזיוס, והלחות היחסית של 35% עד {{3} }%. אנא הימנע ממקמת ארונות מטבח ליד מקורות חום או פתחי מיזוג אוויר. בעונת החורף הגשומה והגשומה, שימו לב ללחות המטבח בכדי למנוע אידוי עודפי מים ולהגביר את הלחות בתוך הבית. יש למחוק את הלחות בדלת בזמן.

הימנע מאור שמש ישיר: עליך לנסות להימנע מחשיפה ארוכת טווח של ארונות המטבח כולה או חלקית על ידי אור שמש חיצוני. עדיף למקם אותו במקום בו תוכלו להימנע מאור השמש, או להשתמש בוילונות טול שקופים כדי להפריד בין אור שמש ישיר. באופן זה, זה לא משפיע על התאורה המקורה, אלא גם גורם לאור הרך להוסיף אווירה חמימה ורומנטית לסלון, תוך הגנה על ארונות המטבח המקורים.