כל ההתאמה האישית בתעשייה הביאה לקוחות פוטנציאליים טובים לפיתוח

- Jun 02, 2019-

בתעשיית קישוט הבית, הצרכנים לשלם יותר ויותר תשומת לב לאיכות והתאמה אישית. דרישה זו הגוברת גם עושה את כל הבית ריהוט התאמה אישית בתעשייה לקדם את סיכויי הפיתוח טוב.

בערים הראשון והשני, הצרכנים יש דרישות גבוהות יותר לשימוש במרחב הדיור עקב מחירי הדיור הגבוהים. התאמה אישית של רהיטים יכול להתאים את העיצוב של הבית, לעשות שימוש רציונלי של מרחב השינה, לענות על הצרכים של המשתמשים לשימוש יעיל של החלל. עבור הערים השלישית והרביעית, הצרכנים רציונליים יותר בגלל רמת חיים גבוהה יותר, שדרוג הצריכה ותפיסת הצריכה. לכן, בנוסף אסתטיקה, דרישות ריהוט הם לעתים קרובות יותר מעשיים אישית. בנוסף תפורים עבור הצרכנים, את כל הבית ריהוט התאמה אישית יש גם את המאפיינים של איכות הסביבה, אופנה, מקצועיות וכן הלאה. זה תואם למגמה הנוכחית הצריכה מוערך מאוד על ידי הצרכנים.

Foshan Dikelon מכשירי חשמל ושות 'בע"מ הוקמה בשנת 2002, המתמחה בייצור ומכירה של גבוהה דלת כיתה לוחות הדלת מעץ, מוצרים מעורבים ארונות עץ מלא, ארונות עץ מלא, ארונות אמבטיה מעץ מלא, ארונות ספרים, ארונות יין, נעליים ארונות, צבע, קליטת פלסטיק, לוחות הדלת אקריליק וסדרות אחרות של מוצרים. ארונות מעץ מלא שמקורם באירופה ובאמריקה, תוך שימוש בטכנולוגיה ובציוד מודרני, ישלבו את סגנון העיצוב האירופאי והאמריקאי לחיים, ויסגישו את המזג האריסטוקרטי הייחודי של ארונות עץ מלא. "פרגמטיזם, אמינות, win-win" היא המטרה העסקית של Dikelon הבית. כדי לספק ללקוחות מוצרים באיכות גבוהה ושירותים משביע רצון הוא המרדף שלנו! יש לנו סדנת הפקה מודרנית, טכנולוגיית הייצור שלנו הוא מעולה, הגישה שלנו צוות העבודה הוא קפדני, אנו נספק לך מוצרים טובים יותר, שירות טוב יותר! "תן ללקוחות העולם להיות חברים שלנו" היא האמונה של הבית של Dicolon, המרדף שלנו ואת המחויבות היא: "Dicolon הקבינט, המטבח עבור המשפחה לצחוק יחד", "ארון בגדים Dicolon, כדי ליהנות מהחלל היפה לכל המשפחה"!