בחר, ולקנות המיומנות של ambry

- Jan 09, 2019-

תסתכל קצה הלוח. איטום קצה ציון גבוה ambry זה מעולה, חלק, ההרגשה היא טובה איטום קו ישר וחלק, מפרק הוא בסדר. לינארית קצה איטום מכונת משמש כדי להשלים את התהליכים של קצה איטום, חיתוך, קיצוץ, chamfering, ליטוש בבת אחת כדי להבטיח את הגודל המדויק ביותר. במפעל קטן של סוג מיל הוא להשתמש במברשת besmear דבק, מקלות לחץ מלאכותי איטום קצה, לתקן את הקצה עם טפט הסכין, לק עם ליטוש מכונה, כי הלחץ אינה אפילו ידנית, הרבה מקומות אינם המשרד, עדיין יכול לגרום פורמלדהיד לחכות הדבר מזיק התנדפות באוויר.

שניים תראה קידוח. לוח סוג ריהוט היא להסתמך על 3 באחד להצטרף חתיכה להרכיב, את לשיתוף הפעולה של הצמצם עמדה דיוק יכול להשפיע על שורש העניין המבניים של מעטפת ambry.

3 ראה קרש חיתוך. קרש חיתוך הוא ההליך העבודה הראשונה של ייצור ambry. ארגונים מקצועיים גדולים עם חיתוך אלקטרוני ראיתי עיבוד גודל דרך המחשב הקלט, על-ידי הפקד מחשב בגודל של דיוק גשמי, ניתן לעבד מספר צלחות, הביצועים של הציוד יציב, בגודל צלחת דיוק הוא גבוה מאוד, יחידת סובלנות ב מיקרון.

תראו הדלת. הדלת הקרש הוא הפנים של ambry, חשוב כמו הפנים של האדם. הצלחת הדלת המיוצר במפעל קטן קל להיות מושפע רטיבות, מעוותים עקב הטיפול לא תקין של חומר הבסיס וטכנולוגיה משטח.

לראות את השפעת להרכיב ambry של מערכת שלמה של 5. כל שגיאה תלת-ממדי של שגרת עבודה הפקה יכולים להתנהג ללכת למעלה בתוך הדלת הקרש, ambry כי במפעל קטן מייצרת שילוב, הדלת הקרש יכולים להופיע הדלת התפר לא ישר, הסיווג אינו אפילו, יש מאוד קטן.

6 ראו רכבת שקופיות מגירה. למרות להיות פרט קטן מאוד, משפיעות על איכות ambry חלק חשוב עם זאת. בשל מיקום החור ו שגיאה מימדי slideway סיבה להתקין ממדי לשתף פעולה כדי ללכת עד להופיע שגיאה, כי מגירה למשוך לא חלקה או שמאלה ובכל תנאי ממש רופפים, צמצם מגירת לב אפילו.