חומר משטח לייצור ארונות מטבח

- Dec 16, 2019-

ישנם שלושה סוגים נפוצים של משטחי השיש: אבן קוורץ, צפחה ופלדת אל חלד. משטחי לוח מעץ מלא, אקריליק ומורכבים אחרים אינם מתוארים בפירוט, והם משמשים לעיתים רחוקות יחסית. לדוגמה, החסרונות של משטחי אקריליק הם ברורים, קשיות ועמידות בפני כתמים ועמידות. טמפרטורה גבוהה ואספקטים אחרים אינם טובים כמו אבן קוורץ, ולכן לא מומלץ להשתמש בה. היתרונות והחסרונות של אבן קוורץ נפוצה, לוח סלע ומשטח נירוסטה מתוארים בפירוט להלן.

1. השיש אבן קוורץ

משטחי אבן קוורץ הם כיום הארונות הנפוצים ביותר. משטחי אבן קוורץ מתומחרים בינוני, קשה לשבירה בקלות ויש להם יכולת אנטי מכתים טובה. ישנם מגוון צבעים לבחירה. החיסרון היחיד הוא שהמפרקים מושחרים בקלות וקשים לניקוי. במיוחד בתפרי רצועות המים הקדמיות והאחוריות, הפערים נראים כהים לאחר זמן רב.

2. משטח שולחן צפחה

צפחה היא סוג של אבן השיש שהפכה פופולרית בשנים האחרונות. למרקם הלוח מראה טוב. עובי הצפחה דק מאוד, בדרך כלל 12 מ"מ. זה נראה יותר אווירה. זה מתאים במיוחד לארונות מטבח גדולים או לדלפקי Nakajima ולדלפקי בר. הלוח מתקדם יותר, אך ישנם חסרונות רבים בצפחת. הצפחה שבירה יחסית וקל לחתכה. בנוסף, הצפחה מיוצרת בסין ומיובאת. הצפחה המיובאת יקרה מאוד. זה לוקח אלפי חלקים.

3. השיש פלדה אל חלד

משטחי נירוסטה הם בדרך כלל ארונות עם ארונות נירוסטה. העיצוב המשולב של משטחי כיור וכיור מנירוסטה ללא פערים והוא קל יחסית לניקוי. עם זאת, החיסרון של משטחי נירוסטה הוא בכך שהמשטח קל לשרוט. אם אתה לא אוהב את תחושת המתכת הנירוסטה, בחר בזהירות.