עיצוב מלתחות מעשיות

- Jun 02, 2020-

1. אזור תלוי בגדים פתוח

אם ארונות בגדים גדולים מספיק, הדרך הקלה ביותר היא להזמין שטח תלייה לבגדים פתוח בארון, שם תוכלו לתלות בגדים שהוחלפו באופן זמני ולעיתים קרובות להחליף, וזה מאוד נוח ופרקטי, ויכול גם למקסם את החלל. פשוט ויפה.

2. ארונות ללא דלתות במלתחה

אם יש ארון בגדים בבית, ניתן להפוך את המלתחה לחלל קטן עצמאי. ניתן להתקין ארונות פנים בפנים ללא דלתות ארונות. לאחר הכניסה למלתחה תוכלו למצוא במהירות ובקלות כל בגדים שתרצו ללבוש, אין צורך להפוך את הארון.

שלישית, דלתות הזכוכית

אם אינך מעניק' אתה לא רוצה לפתוח את דלת הארון לפנות כשאתה מחפש בגדים, אז צור ארון דלת זכוכית. הבגדים שאתה לובש לעתים קרובות תולים בארון הזכוכית. כשרוצים ללבוש אותו, אתה יכול לראות אותו במבט חטוף. פשוט פתח את הדלת והסר אותה. זה גם מאוד נוח.

4. ארונות בגדים

השימוש בוילונות בד לייצור דלתות ארונות בגדים הוא עיצוב פופולרי יחסית בשנים האחרונות. וילון הבד משמש כדלת ארון בגדים. סגור את וילון הבד כדי להימנע מאבק שנכנס לארון הבגדים בימי חול. כשאתה מחפש בגדים, פתח את הווילון. ארונות הבגדים הכוללים ברורים במבט מהיר, פרקטיים ונוחים.

חמש, ארונות בגדים פתוחים

אם מדובר בארון בגדים מלא רכוב בחדר השינה, קל לגרום לחלל להראות צפוף, ייתכן שעדיף להזמין מקום פתוח במרכז הארון. בין אם זה הנוחות של אחסון זמני או התחושה הוויזואלית, זה מאוד פרקטי ונדיב.