לוחות לייצור דלתות ארונות מטבח

- Dec 14, 2019-

החומרים הנפוצים בשוק לפנלי דלתות לארונות מטבח הם אקריליק, לכה, פלסטיק, פלדת קריסטל, עץ מלא, עץ מלא רב שכבתי ולוח חלקיקים.

1. לוח דלת אקריליק

פני השטח של לוח הדלת האקריליים חלקים מאוד ונוחים לניקוי. החיסרון של לוח הדלת האקרילית הוא שקל יחסית להחליף צבע, כמו לבן יהפוך בקלות לצהוב, ומחיר לוח הדלת האקריליק יהיה מעט יקר יותר.

2. לוח דלת צבע

לאחר הצביעה ניתן לחלק את לוחות דלת הצבע שנכנסים לחדר הייבוש המיועד לחימום וייבוש לסוגים רבים, כולל צבע UV, צבע פסנתר, צבע עץ וכו '. בנוסף, המשטח מט ובהיר. המשטחים המאטים והמבריקים כאחד הם חלקים קל מאוד לניקוי. החסרונות של הדלת המצוירת הם שקל לשרוט ולגרד, אך הדלת לא לרוב נשרטת, כך שאינך צריך לדאוג לשימוש בדלת המצוירת.

3. לוח דלת שלפוחית

לוחות דלתות פלסטיק יכולים לעשות צורות רבות. אם אתה רוצה להכין כמה לוחות דלת קעורים, אתה יכול לבחור לשקול להשתמש בפנלי דלתות מפלסטיק. החיסרון הוא שלוחות דלת פלסטיק באיכות ירודה קלים לעיוות.

4. דלת פלדת קריסטל

לוחית פלדת הקריסטל קלה מאוד לניקוי, וגם האפקט עמיד למים טוב מאוד. עם זאת, לפאנל הדלתות מפלדת הקריסטל יש הבדל צבע ברור מאוד תחת קרינת אור שונה, והוא לא נראה מספיק ברמה גבוהה.

5. לוחות דלת עץ מלאים

לוח הדלתות מעץ מלא לארון נראה אטמוספרי מאוד ומרקמו של העץ המלא מלא, אך לוח הדלת מעץ מלא יהיה יקר יותר ומתעוות בקלות על ידי השפעת הטמפרטורה והלחות.

6. פנל דלת עץ מלא שכבה

משטח הדלת המוצקה רב שכבתית הוא שכבה של נייר פונה. הלוח של חומר זה אינו קל לניקוי, וגם רצועת הקצה קלה לפיצוח לאחר היותו רטוב.

7. דלת לוח המאמר

דלת לוח החלקיקים דומה באופייה ללוח הדלת הרב שכבתי. המשטח מלוכלך וקשה לניקוי. יחד עם זאת, קל לאטום ולהיסדק כשהוא רטוב, כך שלא מומלץ.