ארון אמבטיה לשמור על השכל הישר

- Jan 09, 2019-

1, לארון בטיפול, בחדר האמבטיה צריך להיות בהיר בהיר מעלית לשים, אל תגררו קשה; המקום, האדמה אינה אחידה, כדאי לרפד המוצק הרגליים;

2, אין לשים בחדר האמבטיה insolation שמש בארון, גם לא לשים יותר מדי במקום יבש, במקום המתאים לאוורור;

3, לארון בחדר האמבטיה יש סדקים, יכול להיות בשימוש בצבע, פיגמנט ערבוב הכנס מוטבע, על מנת לשמור על הרבה זמן לא רע, אבל את הטיט ואת פיגמנט הצבע המקורי של פיגמנט, ברק הוא עקבי, כדי להימנע מהשארת צלקות;

א. סימני חריכה: הסימן קולה זה זיקוקים משאיר בפנים ארון אמבטיה, אם לכה הפנים הוא השיבולים יכול ללכת עד בתיק קיסם על בד קשה גרעין קטן, להבריש בעדינות מארק לנגב, besmear הבא של חומץ דק, מארק קולה ניתן לסלק.

B גיהוץ סימון: לבן גיהוץ סימן שנשאר על האמבטיה בארון. באופן כללי, זה יכול להימחק עם מטלית רטובה עם אלכוהול, מי אסלה, קרוסין.

ג. מים הכתם מארק: הצלקת על ארון עם מטלית לחה בחדר האמבטיה. הקש את הבד רטוב בזהירות עם מגהץ, ייעלמו הסימן.

תשפשפו D: תשפשפו לכה הפנים של ארון אמבטיה, לא נגעתי את woodiness מתחת לכה, ניתן להשתמש עפרון באותו ארון בצבע או פיגמנט, המיור הפנים הפצע של ארון, על מנת לכסות את צבע הבסיס המופיעים, ציפורן שקופה הבא הוא דק הקרקע הוא besm אוזניים-אחד לא יכול.

4, לעתים קרובות להשתמש מטלית רכה לארון האבק, אבק, מטלית רכה בחדר האמבטיה עם מעט ספריי ניקוי הסוכן, אל תנגב עם מטלית יבשה;

5, שעווה רגיל: כל 6-12 חודשים, עם שכבת שעווה להדביק שעווה לשירותים בארון;

א. הסר את סימן המים: להשתמש בנייר סופג נקי כדי להתפשט על סימן מים על פני ארון אמבטיה, השתמש מברזל חם מעיקים על זה, גם להשתמש משחת שיניים להכפיש, ולא ואז לנגב היבש, ווקס.

B. לבן להסרת סימן: להחיל התערובת של פיח ומיץ לימון הבד, יבש, ווקס.

6. ניקוי יומי של ארון אמבטיה: ניקוי יומי של אגן קרמיקה יכול להיעשות עם מים, סבון, סבון ומים;

7, כלי חרס וכלי חרסינה אגן ניק עיבוד של ארון אמבטיה: משטח כיור חרס, פורצלן צריך לעיתים קרובות לשמור נקי, עפר מסיר חול השטח של צד אחד לטחון עם הזמן, כאשר משטח כיור חרס, פורצלן מופיע ניק, יכול besmear כמה משחת שיניים במקום ניק, לנגב שוב ושוב עם מטלית יבשה רך, בשעווה, יכול לגרום את פני השטח של ארון אמבטיה חלקה אם חדשה.

כי המקום המקום של ארון אמבטיה סביבה, לעתים קרובות באפשרותך לפנות מים, הסביבה הוא לח יותר, צריך לשלם תשומת לב כדי לשמור על יותר מאשר הקבינט של ארון אמבטיה אחרים השירות, להוסיף תשומת לב על יכולתו לבצע ארון אמבטיה בפירוט חיי השירות הוא ארוך.